5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
The Book Of Vision – Önsezi Kitabı Türkçe Altyazı izle
İMDb 5.1 720P
  •  Süre: 95dk Dakika
  • Ülke:
  • 189İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

The Book Of Vision – Önsezi Kitabı Türkçe Altyazı izle

-

The Book Of Vision

Önsezi Kitabı Türkçe Altyazı 720P İzle

Venedik Film Festivali Uluslararası Eleştirmenler Haftası bölümünün açılış filmi Önsezi Kitabı , Terrence Malick’in yapımcılığını üstlenmesiyle dikkat çeken bir ilk film. Belgeselcilikten gelen ve Hayat Ağacı filminde de Malick’le çalışan Carlo S. Hintermann, bu ilk kurmaca filminde bilimle duygusal yaşamı bir araya getirerek geçmişle gelecek arasında bir köprü kuruyor. İstanbul Film Festivali’ne konuk gelen Charles Dance ile The Borgias ve Outlander dizilerinden tanıdığımız Lotte Verbeek’in başrolleri üstlendiği, özellikle görselliğiyle öne çıkan film, 18. Yüzyılda bilimselliği kaybetmek istemeyen Prusyalı bir doktorla günümüzde kendi eğitimini sorgulayan genç bir doktorun hayatlarının zamanın ötesinde bir kitap sayesinde kesişimini anlatıyor.

The Book Of Vision filmini nasıl buldunuz. Önsezi Kitabı filmini izleyecek diğer arkadaşlar için bir fikir olabilmesi adına yorumunuzu yazarsanız seviniriz.
Yorum Alanı