5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Otel Transilvanya 4 Transformanya Türkçe Altyazı izle
İMDb 6.9 720P
  •  Süre: 98dk Dakika
  • Ülke:
  • 374İZLENME

    1BEĞEN

    0BEĞENME

Otel Transilvanya 4 Transformanya Türkçe Altyazı izle

-

Hotel Transylvania: Transformania

Otel Transilvanya 4 Transformanya Hotel Transylvania: Transformania filmi 2022 6.9 720P

Van Helsing, insanların canavarlara dönüşmesine izin veren gizemli icadını mükemmelleştirir. Ancak, Canavarlaştırma Işını çığırından çıkar ve Drac'la canavar arkadaşlarının hepsi insana dönüşür. Johnny ise bir canavara dönüşür. Yeni uyumsuz bedenlerine uyum sağlamaya çalışırlar. Drac, güçlerinden sıyrılmış, bir baba gövdesine sahip şekilde sabah sporu yapmaya başlar. Hayatı bir canavar gibi sevmeye başlayan coşkulu damadı Johnny'le, çok geç olmadan bir tedavi bulmak için bir araya gelmeli ve dünya çapında mücadele göstermelidir. Mavis'in ve insan Drac Pack'in yardımıyla, dönüşümleri kalıcı hale gelmeden önce kendilerini geri döndürmenin bir yolunu arıyorlar...

Hotel Transylvania: Transformania filmini nasıl buldunuz. Otel Transilvanya 4 Transformanya filmini izleyecek diğer arkadaşlar için bir fikir olabilmesi adına yorumunuzu yazarsanız seviniriz.

Yorum Alanı