5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kefernahum Türkçe Dublaj & Altyazılı izle
İMDb 8.4 720P
 •  Süre: 120dk Dakika
 • Ülke:
 • 190İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Kefernahum Türkçe Dublaj & Altyazılı izle

-

Cafarnaúm

Kefernahum Cafarnaúm filmi 2018 8.4 720P

Lübnanlı yönetmen Nadine Labaki’nin son derece dokunaklı son filmi, işte bu diyalogla başlıyor. Kefernahum, 12 yaşındaki Zain’in kısacık hayat hikâyesini anlatıyor. Ailesinden sadece sevgi gördüğünü, bunun dışında hep ihmal edildiğini söyleyen, nüfusa kayıtlı bile olmayan Zain, Beyrut’un en fakir mahallelerinde bazen tek başına, bazen mülteci bir kadının sıcak kucağında hayat mücadelesini sürdürüyor ve sonunda anne-babasını mahkemeye veriyor. Çocukluk, aile, göçmenlik, sevgi gibi evrensel kavramları işleyen filmde Zain rolünü olağanüstü bir performansla üstlenen küçük Zain Al Rafeea, gerçekte Beyrut’ta Suriyeli mülteci bir ailenin çocuğu olarak tıpkı filmdeki gibi zorluklar yaşamış. Nadine Labaki, 2008’de Karamel adlı filminin gösterildiği İstanbul Film Festivali’ne konuk olmuştu. Kefernahum, Lübnan'ın Oscar adayı olarak açıklandı.

Yorumlarınızın Filmdelisi.net için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kefernahum -Cafarnaúm Keyifli seyirler.
  Web Sitesi: http://www.capharnaumfilm.com/
  Tür: Dram Film İzle
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Filmci Ocak 18, 2022 01:21:44

  admin teşekkür ederiz bu güzel film için.

 2. avatar
    StinkFist Mayıs 6, 2022 03:59:14

  Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.