5.0
Toplamda 0 oy verildi.
 • Jurassic World: Hâkimiyet | Jurassic World: Dominion | Filmin İlk 5 Dakikası (Altyazılı)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Jurassic World: Hâkimiyet
720P
 • Ülke:
 • 441İZLENME

  0BEĞEN

  4BEĞENME

Jurassic World: Hâkimiyet

-

Jurassic World Dominion

Jurassic World: Hâkimiyet (özgün ad: Jurassic World: Dominion), Trevorrow ve yazar ortağı Derek Connolly'nin bir hikayesine dayanan, senaryoyu Emily Carmichael ile birlikte yazan Colin Trevorrow'un yönettiği yeni bir Amerikan bilimkurgu macera filmi. Jurassic Park serisinin altıncı filmi ve Jurassic World üçlemesinin üçüncü filmi olan Jurassic World: Yıkılmış Krallık filminin (2018) devamı niteliğindedir. Filmin yapımcılığını Frank Marshall ve Patrick Crowley üstlenecek. Filmde Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Daniella Pineda, Isabella Sermon, Justice Smith, Omar Sy, Jake Johnson ve BD Wong'un yer aldığı ve serideki önceki filmlerdeki rollerini yeniden canlandıran bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Onlara Mamoudou Athie, Scott Haze, Dichen Lachman, Campbell Scott ve DeWanda Wise katılıyor.

Film, gelecekteki Jurassic World üçlemesinin bir parçası olarak 2014 gibi erken bir tarihte planlanıyordu. Çekimler Şubat 2020'de Kanada'da başladı ve ertesi ay İngiltere'deki diğer yerlere taşındı. Mart 2020'de COVID-19 pandemisi nedeniyle güvenlik önlemi olarak üretime ara verildi. Prodüksiyon Temmuz 2020'de yeniden başladı ve dört ay sonra Kasım ayında, İngiltere'nin Pinewood Stüdyoları ve Malta ülkesini içeren çekim yerleri ile sona erdi.
Jurassic World: Hâkimiyet ne zaman vizyona girecek?
Jurassic World: Hâkimiyet, Universal Pictures tarafından 10 Haziran 2022'de tiyatro gösterimi için planlanıyor
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    StinkFist Ocak 12, 2022 18:58:58

  Filmin aksiyon sahneleri yerindeydi. Ancak konu bilindik konu. Aksiyonun yerinde olmasından dolayı 10/6

 2. avatar
    Jugglerksk Haziran 11, 2022 11:16:39

  Filmin tamamı çok güzeldi. Daha etkileyici bir son ile bitirebilirlerdi.